Obsługa Firm

Obsługa Firm

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną firm. Mogą Państwo liczyć na doradztwo we wszelkich sprawach pojawiających się w codziennej działalności przedsiębiorstwa. Oferujemy odpowiednio krótkie czasy reakcji, co pozwala terminowo i sprawie rozwiązywać przedstawione nam problemy prawne.

Doświadczony Zespół na bieżąco udziela wsparcia w obszarach spraw m.in. z:

 • Kodeksu Cywilnego,
 • Prawa gospodarczego,
 • Prawa spółek,
 • Kodeksu Pracy,
 • Ochrony własności intelektualnej,
 • Dochodzenia należności.

Typowe sprawy w ramach bieżącej obsługi prawnej firm to:

 • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
 • opracowanie wewnętrznych dokumentów firmowych, w tym regulaminów, uchwał czy zarządzeń,
 • porady i przygotowanie dokumentów z zakresu Kodeksu Pracy,
 • windykacja należności.

Jeżeli potrzebują Państwo okresowej (do projektu) lub stałej, bieżącej obsługi prawnej Państwa firmy – zapraszamy do kontaktu.

Z przyjemnością przedstawimy naszą ofertę. Siedziba Kancelarii znajduje się we Wrocławiu, oddziały w Opolu i Kluczborku. Mamy doświadczenie we współpracy z Klientami z całej Polski, zatem zapraszamy do kontaktu także podmioty spoza woj. dolnośląskiego i opolskiego.

Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną firm

Modele współpracy

Modele współpracy - Wsparcie w sprawie / Stała obsługa prawna

Wsparcie w sprawie

Jeżeli potrzebujecie Państwo wsparcia prawnego w konkretnej sprawie, przede wszystkim niezbędne będzie przedstawienie nam problemu. Dlatego zapraszamy do spotkania w naszej Kancelarii albo do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Na podstawie wstępnej informacji o sprawie będziemy w stanie określić, czy i jak możemy pomóc, a także zaproponujemy Państwu warunki współpracy. Zaznaczamy, że przedstawiając nam sprawę nie są Państwo zobowiązani do skorzystania z naszych usług.

Stała obsługa prawna

Współpracę z Klientem zainteresowanym bieżącą obsługą prawną poprzedzamy spotkaniem, w trakcie którego uzyskujemy informacje o Państwa firmie. Na tej podstawie staramy się przygotować propozycję współpracy dostosowaną do Państwa indywidualnych uwarunkowań. Często stała współpraca z Kancelarią jest również następstwem realizowanych wcześniej dla Państwa projektów.

Formy rozliczeń

Jesteśmy elastyczni i zależnie od Państwa wyboru lub rodzaju sprawy, świadczymy nasze usługi w oparciu o:

 • ryczałt lub
 • stawkę godzinową

W przypadku zastosowania drugiej z metod, przed rozpoczęciem wykonywania zlecenia, na Państwa prośbę możemy przesłać Państwu orientacyjną prognozę czasu pracy. Ponadto istnieje możliwość ustalenia, iż będziemy informować Państwa w określonym momencie o liczbie godzin przepracowanych dotychczas przez Kancelarię (np. co dwa tygodnie lub po osiągnięciu ustalonych progów godzinowych).

Zwykle rozliczamy się z naszymi Klientami w systemie miesięcznym. Po zakończeniu miesiąca wysyłamy zestawieniem wykonanych przez nas zadań wraz ze specyfikacją godzin poświęconych na poszczególne prace. Faktury są wystawiane na podstawie zaakceptowanych przez Państwa zestawień.

 • Wojciech Mróz
  Pomoc świadczona przez zespół Kancelarii cechuje wysoki poziom zaangażowania. Obsługa prawna jest dopasowana do potrzeb firmy. Dyspozycyjność oraz poziom merytoryczny sprawia, że możemy polecić obsługę prawną każdej, nawet bardzo wymagającej firmie.
  2017, Wrocław, Wojciech Mróz - Członek Zarządu Alpha Capital sp. z o.o.
 • Sylwia Kalisz
  Mecenas udziela wyczerpujących opinii prawnych z zakresu prawa pracy i bieżących spraw gospodarczych. Co ważne - w krótkim czasie. Skuteczna, rzetelna, niezwykle uprzejma, poświęca sprawom dużo uwagi i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do problemów.
  2017, Wrocław, Sylwia Kalisz-Nadolska - Biuro Projektowo Techniczne Eko Sp. z o.o.
 • Piotr Majcherek
  Długo poszukiwaliśmy pomocy prawnej z doświadczeniem w prowadzeniu skomplikowanych spraw. Powierzyliśmy Kancelarii obsługę prawną spółki licząc na pełen profesjonalizm. Nie zawiedliśmy się. Potwierdzamy - działa z zachowaniem należytej staranności.
  2017, Warszawa, Piotr Majcherek - Członek Zarządu VM Trading sp. z o.o.
 • Katarzyna HALL
  W czasie naszej długoletniej współpracy Pani mecenas dała się poznać jako doskonała prawnik, sprawna i skuteczna, gwarantująca tym samym rzetelną pomoc w sprawach naszej spółki w Polsce i Zagranicą. Polecamy Panią Adwokat w zakresie obsługi prawnej.
  2017, Warszawa, Katarzyna Hall - Prezes Zarządu Naxis Pharma Ltd
 • Aurelia Janeczko
  Od 4 lat Pani mecenas stale pomaga nam w skomplikowanych problemach prawnych. We wszystkich przypadkach jej pomoc doprowadziła do pozytywnych dla nas rozstrzygnięć. To skuteczna i rzetelna kancelaria, nastawiona na indywidualną partnerską współpracę.
  2017, Opole, Aurelia Janeczko Golomb - Członek Zarządu Auto Tim Janeczko sp. z o.o.
 • Damian Szczurek
  Kancelarii powierzyliśmy w części spraw obsługę prawną, w tym analizę umów, dochodzenie należności. Przygotowuje dokładną analizę spraw, ocenia ryzyko ich prowadzenia, koszty. Rzetelnie i skutecznie prowadzi obsługę, zgodnie z najlepszymi praktykami.
  2017, Wrocław, Damian Szczurek - Prezes Zarządu TestArmy Group S.A.

Kontakt

 

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj
Można także zadać pytanie przez formularz: