Odszkodowania

Odszkodowania

 • w wypadkach komunikacyjnych /szkody rzeczowe i osobowe/ – uszkodzenie lub zniszczenie pojazdu, przewożonych rzeczy lub towarów, śmierć, uszczerbek na zdrowiu, uraz psychiczny, utrata dochodów, koszty leczenia i rehabilitacji, etc.
 • w wypadkach w pracy, w drodze z i do pracy oraz w miejscach publicznych
 • na skutek błędów medycznych, zakażeń w szpitalu, zaniedbań służby zdrowia
 • na skutek zaniedbań za strony firm, urzędów, instytucji oraz ich pracowników
 • w zdarzeniach losowych – pożar, powódź, zalanie, huragan, itp.
 • w wyniku nieszczęśliwych wypadków; katastrof budowlanych
 • w likwidacji polis posagowych

Nasze działania polegają na kompleksowej obsłudze roszczeń ubezpieczeniowych począwszy od polubownego załatwienia odszkodowania aż do występowania w sprawach sądowych.

Wspieramy w bieżącej likwidacji szkody, jak również w sprawach spornych związanych z zaniżeniem odszkodowania lub odmową wypłaty odszkodowania w całości.

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a rozliczenie następuje na zasadzie prowizji od uzyskanej kwoty odszkodowania. Do momentu wypłaty odszkodowania i/lub zadośćuczynienia pracujemy za darmo, a Nasze wynagrodzenie naliczane jest procentowo od sumy jaką przyzna towarzystwo ubezpieczeniowe lub inny podmiot. Dzięki temu nie ma ryzyka, że poniesiecie Państwo koszty, a nie uzyskacie odszkodowania.

Możecie Państwo ubiegać się o odszkodowanie i/lub zadośćuczynienie nawet jeśli sami nie byliście ubezpieczeni, jest ono pobierane z OC sprawcy.

Roszczenie o naprawienie szkody wynikające ze zbrodni lub przestępstwa przedawnia się dopiero po 20 latach od dnia zdarzenia.

odszkodowania opole
odszkodowanie kluczbork

SKUTECZNIE POMAGAMY UZYSKAĆ

odszkodowania, renty i zadośćuczynienia
 • Zadośćuczynienie za doznane krzywdy;
 • Zwrot kosztów leczenia, opieki, rehabilitacji;
 • Zwrot utraconych dochodów;
 • Rentę na przyszłość z tytułu zwiększonych potrzeb;
 • Rentę wyrównawczą z tytułu całkowitej lub częściowej utraty zdolności do pracy zarobkowej;
 • Odszkodowanie z tytułu znacznego pogorszenia sytuacji życiowej;
 • Odszkodowanie za uszkodzony lub skradziony pojazd;
 • Odszkodowanie za zniszczone lub utracone w wypadku inne mienie.

WSPÓŁPRACA Z LEKARZAMI

Dzięki współpracy z lekarzami różnych specjalizacji mamy możliwość w sposób rzetelny ocenić zakres i następstwa wypadku dla zdrowia osoby poszkodowanej.

Pomagamy osobom poszkodowanym w zbieraniu wszelkich niezbędnych dokumentów w celu uzyskania odszkodowania / zadośćuczynienia za zaistniały wypadek. Jeżeli w sprawie były już wypłacone świadczenia oferujemy darmową analizę pod kątem zwiększenia przyznanych kwot.

W przypadku wypadków śmiertelnych pomagamy najbliższej rodzinie w uzyskaniu jak najwyższego zadośćuczynienia / odszkodowania, renty dla osób uprawnionych oraz zwrot poniesionych wydatków.

odszkodowania w przypadku uszczerbku zdrowia

REPREZENTOWANIE PRZED UBEZPIECZYCIELEM LUB PRZED SĄDAMI POWSZECHNYMI

reprezentowanie przed sądem

Wieloletnie praktyczne doświadczenie wyniesione z negocjacji przed Ubezpieczycielami i z Sali sądowej umożliwia skuteczną reprezentację Klientów kancelarii w toku postępowań toczących się przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji. Prowadzimy postępowania na terenie całego kraju.

Pomoc prawna obejmuje opracowanie koncepcji prowadzenia sporu, pisemne przygotowanie stanowiska Klienta z uwzględnieniem argumentacji prawnej, spotkania z Klientem w toku postępowania, bieżące informowanie o postępach sprawy, obecność na Sali rozpraw w czasie rozpraw i posiedzeń. Celem jest zapewnienie naszym Klientom poczucia komfortu w toku postępowania, w szczególności na sali sądowej.

To adwokat zadaje pytania, zwraca się do Sądu, zgłasza wnioski dowodowe, podejmuje próby obalenia twierdzeń strony przeciwnej.

 • Zofia Woźniak Liszke
  Syn został potrącony przez autobus, doznał wstrząśnienia mózgu, miał złamany nos. Mimo operacji z trudem oddychał. Ubezpieczyciel nie uznał utraty zdrowia. Sprawa trafiła do sądu. Dzięki staraniom p. Adwokat otrzymaliśmy na syna wysokie odszkodowanie.
  2016, Wrocław, Zofia Woźniak-Liszke
 • Barbara i Henryk Ostałowscy
  Błąd zrutynowanego lekarza spowodował powikłania w wyleczeniu syna po nieszczęśliwym wypadku. Kancelaria postarała się o wysokie odszkodowanie i zadośćuczynienie. Lekarz - odpowiedział również zawodowo. Profesjonalne i skuteczne podejście do pracy.
  2015, Opole, Barbara i Henryk Ostałowscy
 • Jarosław Derkus
  W 2015 roku byłem poszkodowanym w wypadku kilku samochodów. Długotrwałe leczenie i skomplikowana rehabilitacja wymagały też skutecznych działań prawnych. U pani mecenas znalazłem fachowość, solidność i skuteczność w działaniu o należne odszkodowanie.
  2016, Wrocław, Jarosław Derkus

Kontakt

 

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj
Można także zadać pytanie przez formularz: