Prawo Karne i Karne Skarbowe

Prawo Karne i Karne Skarbowe

Nasza Kancelaria proponuje pomoc prawną w zakresie prawa karnego gospodarczego. Kancelaria oferuje obronę w toku postępowania przygotowawczego i postępowania przed sądem pierwszej instancji, jak również w toku postępowania apelacyjnego i kasacyjnego.
Analizujemy możliwość zastosowania instytucji procesowych takich jak dobrowolne poddanie się karze czy tez możliwość warunkowego umorzenia postępowania.

Proponujemy także pomoc w występowaniu z powództwem adhezyjnym, jak również w występowaniu w roli oskarżyciela posiłkowego.

Sporządzamy również pisma procesowe i wnioski dowodowe, wnioski o zawieszenie lub odroczenie wykonywania orzeczonej kary lub rozłożenie zasądzonej grzywny na raty.

Prawo Karne i Karne Skarbowe pomoc prawna

OBRONA W POSTĘPOWANIU KARNYM

OBRONA W POSTĘPOWANIU KARNYM

W postępowaniu karnym mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka działa jako obrońca oskarżonych, pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych oraz świadczy pomoc w postępowaniu wykonawczym (odroczenie odbywania kary, przerwy w odbywaniu kary, ponowne zawieszenie wykonania kary pozbawienia wolności, warunkowe przedterminowe zwolnienie).

Posiadamy doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw karnych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej – tzw. „przestępstwa białych kołnierzyków”.

ZASTĘPSTWO PROCESOWE PRZED SĄDAMI POWSZECHNYMI I ARBITRAŻEM

Wieloletnie praktyczne doświadczenie wyniesione z Sali sądowej umożliwia skuteczną reprezentację Klientów kancelarii w toku postępowań toczących się przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz w postępowaniu arbitrażowym. Prowadzimy postępowania na terenie całego kraju.

Pomoc prawna obejmuje opracowanie koncepcji prowadzenia sporu, pisemne przygotowanie stanowiska Klienta z uwzględnieniem argumentacji prawnej, spotkania z Klientem w toku postępowania, bieżące informowanie o postępach sprawy, obecność na Sali rozpraw w czasie rozpraw i posiedzeń. Celem jest zapewnienie naszym Klientom poczucia komfortu w toku postępowania, w szczególności na sali sądowej.

To adwokat zadaje pytania, zwraca się do Sądu, zgłasza wnioski dowodowe, podejmuje próby obalenia twierdzeń strony przeciwnej.

Prawo Karne reprezentacja przed sądami
 • Małgorzata Słowińska
  Zdałam się z polecenia na pomoc pani Mecenas w postępowaniu karno-skarbowym przeciwko mnie. Skomplikowany proces, powołanych wielu biegłych. Pomimo początkowo niekorzystnego wyroku - odwołała się. Wynik sprawy ostatecznie w pełni korzystny dla mnie.
  2015, Wrocław, Małgorzata Słowińska
 • KRYSTIAN SZAŁABASAJ
  Wiedza z procedur karnych, którą posiada Pani Adwokat jest imponująca. Zastosowana w mojej sprawie - skuteczna. Mecenas zaangażowała się w obronę, zawiłości prawne tłumaczyła, była w każdej chwili osiągalna. Wynik sprawy - w pełni satysfakcjonujący.
  2016, Opole, Krystian Szałabasaj
 • Piotr Majcherek
  Długo poszukiwaliśmy pomocy prawnej z doświadczeniem w prowadzeniu skomplikowanych spraw. Powierzyliśmy Kancelarii obsługę prawną spółki licząc na pełen profesjonalizm. Nie zawiedliśmy się. Potwierdzamy - działa z zachowaniem należytej staranności.
  2017, Warszawa, Piotr Majcherek - Członek Zarządu VM Trading sp. z o.o.

Kontakt

 

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj
Można także zadać pytanie przez formularz: