Prawo Pracy

PRAWO PRACY

Świadczenie kompleksowej obsługi prawnej obejmuje wiele czynności, w tym negocjowanie warunków umów, przygotowywanie porad prawnych w formie ustnej i pisemnej, reprezentowanie Klienta w toku postępowania sądowego, przygotowywanie pism procesowych, opinii prawnych oraz analiz i projektów umów.

Prawo pracy
Prawo pracy
Prawo pracy
 • Marian Kozub
  Adwokat wywalczyła dla mnie wcześniejszą emeryturę z tytułu warunków szczególnych pracy. Wcześniej ZUS wydał negatywną decyzję, sąd oddalił moje odwołanie. Mecenas sporządziła apelację i sąd odwoławczy przyznał mi rację - uchylił wszystko poprzednie.
  2016, Wrocław, Marian Kozub
 • Alina Popow
  ZUS zabrał mi świadczenia gdy byłam w ciąży. Sprawa o przywrócenie trwała długo, ale było warto. Świetne przygotowanie Pani mecenas do procesu. Sama nie miałabym szans przeciwko armii prawników i urzędników. Sprawa - rozstrzygnięta na moją korzyść.
  2017, Legnica, Alina Popow
 • Sylwia Kalisz
  Mecenas udziela wyczerpujących opinii prawnych z zakresu prawa pracy i bieżących spraw gospodarczych. Co ważne - w krótkim czasie. Skuteczna, rzetelna, niezwykle uprzejma, poświęca sprawom dużo uwagi i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do problemów.
  2017, Wrocław, Sylwia Kalisz-Nadolska - Biuro Projektowo Techniczne Eko Sp. z o.o.

Kontakt

 

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj
Można także zadać pytanie przez formularz: