Prawo Rodzinne

PRAWO RODZINNE WROCŁAW

Potrzebujesz pomocy z zakresu prawa rodzinnego we Wrocławiu? Wybierz  doświadczonego Adwokata, który oferuje skuteczną pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Jest to dziedzina wymagająca szczególnej delikatności, ale również podejmowania stanowczych kroków prawnych.

USTANIE MAŁŻEŃSTWA

W szczególności koncentrujemy się na sprawach małżeńskich poprzez prowadzenie postępowań rozwodowych (za porozumieniem stron, z orzekaniem o winie jednego lub obojga małżonków, o separację).

O rozwodach dowiecie się Państwo więcej tutaj.

SPRAWY MIĘDZY RODZICAMI A DZIEĆMI

Drugim niezmiernie ważnym sektorem działalności z zakresu prawa rodzinnego są sprawy z zakresu stosunków między rodzicami i dziećmi obejmujące ustalenie formy i częstotliwości kontaktów z dzieckiem (np. kontakt przez Skype), miejsca zamieszkania dziecka, postanowień związanych z ograniczeniem władzy rodzicielskiej.

O władzy rodzicielskiej dowiecie się Państwo więcej tutaj.

OBOWIĄZEK ALIMENTACYJNY

Zajmujemy się także przeprowadzeniem postępowań alimentacyjnych dotyczących świadczeń na rzecz dzieci jak również świadczeń pomiędzy byłymi małżonkami. Pomoc prawna obejmuje wszczęcie i przeprowadzenie postępowania, pomoc w zgromadzeniu materiałów dowodowych do postępowania jak również prowadzenie spraw o obniżenie lub podwyższenie świadczeń wynikających z obowiązku alimentacyjnego.

Nasze usługi obejmują wszystkie stadia postępowania poczynając od przedsądowych postępowań mediacyjnych mających na celu zawarcie ugody i wypracowanie kompromisu między stronami jak i postępowanie sądowego wraz z postępowaniem zabezpieczającym. W przypadku braku dobrowolnej realizacji orzeczeń prowadzimy również postępowanie egzekucyjne.

O obowiązku alimentacyjnym dowiecie się Państwo więcej tutaj.

PRAWO RODZINNE OPOLE

Świadczymy usługi z zakresu prawa rodzinnego również osobom, które na co dzień mieszkają w Opolu. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego z należytą starannością i podchodzimy do każdej z nich indywidualnie, mając na uwadze ich szczególny charakter.

PRAWO RODZINNE KLUCZBORK

Sprawy rodzinne są jedynymi z najbardziej skomplikowanych i delikatnych. Mimo to, prawnicy mierzą się z nimi każdego dnia. Nasza Kancelaria zajmuje się sprawami z zakresu Prawa Rodzinnego również w Kluczborku.

Prawo rodzinne USTANIE MAŁŻEŃSTWA
Prawo rodzinne SPRAWY MIĘDZY RODZICAMI A DZIEĆMI

ZASTĘPSTWO PROCESOWE PRZED SĄDAMI POWSZECHNYMI I ARBITRAŻEM

Prawo rodzinne OBOWIĄZEK ALIMENTACYJNY

Wieloletnie praktyczne doświadczenie wyniesione z sali sądowej umożliwia skuteczną reprezentację Klientów kancelarii w toku postępowań toczących się przed Sądami powszechnymi wszystkich instancji oraz w postępowaniu arbitrażowym. Prowadzimy postępowania na terenie całego kraju.

Pomoc prawna obejmuje opracowanie koncepcji prowadzenia sporu, pisemne przygotowanie stanowiska Klienta z uwzględnieniem argumentacji prawnej, spotkania z Klientem w toku postępowania, bieżące informowanie o postępach sprawy, obecność na Sali rozpraw w czasie rozpraw i posiedzeń. Celem jest zapewnienie naszym Klientom poczucia komfortu w toku postępowania, w szczególności na sali sądowej.

To adwokat zadaje pytania, zwraca się do Sądu, zgłasza wnioski dowodowe, podejmuje próby obalenia twierdzeń strony przeciwnej.

 • Sylwia Nawrot
  Jeśli ktoś poszukuje dobrego adwokata w sprawach rozwodowych - polecam panią adwokat. Charyzma oraz klasa podczas przesłuchań świadków. Przy tym umiejętność wykazywania okoliczności, na które są przesłuchiwani. Sprawa zakończyła się naszym sukcesem.
  2016, Wrocław, Sylwia Nawrot
 • ALICJA GLIŃSKA
  Miałam trudny rozwód, w tym sprawę o opiekę nad dziećmi. Mógł mnie kosztować wiele nerwów. Zwróciłam się do mecenas. Dzięki jej doświadczeniu i ogromnej empatii jaką posiada wszystko poszło dobrze. Uniknęłam wielu niepotrzebnych, dodatkowych kosztów.
  2014, Wrocław, Alicja Glińska
 • Justyna Sauer
  Zaangażowanie Pani mecenas w moją sprawę o podział majątku, ustanowienie opieki nad dzieckiem pokazało mi, że nie można bać się sądu. Dążenie do osiągnięcia założonego celu świadczą o jej profesjonalizmie. Jestem wdzięczna za uratowanie mojej sprawy.
  2017, Kluczbork/Opole, Justyna Sauer

Kontakt

 

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.



Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj
Można także zadać pytanie przez formularz: