Wrocław praca aplikant

Współpraca Prawnika będzie polegała na codziennym wsparciu Adwokat Agnieszki Cisowskiej-Chruścickiej oraz innych współpracowników w kancelarii.

Aplikantka / Aplikant Adwokacki

Miejsce pracy: WROCŁAW

  1. Czy szukasz rzetelnej i sprawdzonej Kancelarii, w której możesz nie tylko wykorzystywać swoje umiejętności, ale także je rozwijać i zdobywać wiedzę i doświadczenie?
  2. Chcesz aktywnie rozwijać Kancelarię i być jej kreatywną częścią?
  3. Cenisz sobie elastyczne godziny współpracy?

Jeśli na te pytania odpowiedziałaś/łeś twierdząco, zachęcamy do aplikowania.

Opis stanowiska:

  • bezpośrednia współpraca w bieżących sprawach z właścicielką Kancelarii www.cisowskachruscicka.pl
  • doradztwo prawne dla klientów Kancelarii,
  • przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego,

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej bądź w urzędzie administracji publicznej
  • znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy, procedury cywilnej oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,
  • umiejętność logicznego myślenia, operatywność i samodzielność,
  • zaangażowanie w wykonywane zadania i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • odpowiedzialną, samodzielną i ciekawą pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy,
  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • różne formy współpracy, do uzgodnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV mailem na adres:

[email protected]

w tytule: Praca dla Aplikantki / Aplikanta – Wrocław”

Uwaga:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz oczekiwaniami finansowymi. Jednocześnie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji proces rekrutacji na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)”. Zastrzegamy sobie swobodny wybór ofert.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako „RODO”) informujemy, że:
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokat. Agnieszka Cisowska – Chruścicka, Al. Kasztanowa 3A, 53-125 Wrocław, NIP: 751-16-15-539, REGON 161431590;
  • Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest pod adresem: [email protected];
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonych przez Administratora na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. zgoda na przetwarzanie danych osobowych, art. 6 ust. 1 lit. c RODO, tj. obowiązek prawny, którego podstawę stanowią właściwe przepisy Kodeksu Pracy oraz art. 6 ust. 1 lit. b RODO tj. niezbędność przetwarzania do podjęcia czynności, na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
  • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie rekrutacji.
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 365 dni od zakończenia projektu rekrutacyjnego.
  • W przypadku udzielenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Administratora dane osobowe będą przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty przesłania aplikacji.
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest obowiązkowe, w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych osobowych Pani/Pana aplikacja nie weźmie udziału w prowadzonym projekcie rekrutacyjnym.

Kontakt

Państwa sprawy potoczą się we właściwym kierunku

Jestem gotowa na obronę Państwa interesów w sądach, urzędach oraz poza nimi.

Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka
tel komórkowy: (+48) 783 670 348
e-mail: [email protected]

Przyjmuję zainteresowanych:
- poniedziałek - piątek, w godzinach 9-17
- sobota, w godzinach 10-15.

Zapraszam do biura po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub mailowym.

Administratorem danych osobowych jestem Kancelaria Adwokacka Adwokat Agnieszka Cisowska-Chruścicka z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji o danych osobowych tutaj